deutsch english polski

Złóż zamówienie

 

chat online

 

Wysyłka Kurierem DPD

 

Łapy kibica, Łapki kibica

Łapy kibica to doskonały gadżet na imprezy masowe, eventy, wydarzenia sportowe. Łapy są doskonale widoczne również w przekazach telewizyjnych.

Łapa wykonana jest z gąbki obszytej dzianiną i jest obustronnie zadrukowana. ï»¿Realizujemy zamówienia wg indywidualnego projektu i pomysłu Klienta. 

NADRUKI

Na każdej stronie łapki można umieścić inną grafikę. Nadruki (logotypy, napisy, zdjęcia) na łapkach wykonujemy metodą sublimacji.

Technika sublimacji pozwala na nieograniczoną ilość zastosowanych kolorów, przejścia tonalne, wysoką precyzję, trwałość i ostrość krawędzi oraz idealną gładkość nadruku - efekt zatopienia w materiale.

KSZTAŁTY I WIELKOŚĆ ŁAPEK

Standardowo produkujemy łapki w dwóch kształtach ("dłoń" i "palec" - na zdjęciach poniżej). Łapka normalna "dłoń" ma wymiary ok. 45-47 cm wysokości i 41-43 cm szerokości. Łapka mniejsza "dłoń" jest o ok 6-7 cm niższa i proporcjonalnie.

Produkujemy łapki w trzech wersjach grubości gąbki:

  • cienkie: obie strony z cienkiej gąbki obie strony 
  • średnie: z grubej gąbki, druga z cienkiej
  • grube: obie strony z grubej gąbki

ILOŚCI

Realizujemy zamówienia od 10 do kilkunastu tysięcy łapek

Nie sprzedajemy gotowych łapek. Nie realizujemy pojedynczych zamówień.

 

PRZYKŁADOWE REALIZACJE ŁAPEK

 

         
            
         
         

 

GadzetyKibica.eu to sklep kibica, w którym znajdziesz wszystko, co niezbędne do zorganizowania fantastycznej zabawy. Z pomocą naszych produktów wysokiej jakości będziesz mógł przygotować się do kibicowania na Euro, olimpiadzie, mistrzostwach świata wszelkiego rodzaju, meczach i zawodach! Kiedy przychodzi czas na kibicowanie, nie możesz zostać nieprzygotowanym. Musisz zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt w zależności od potrzeb, czy kibicujesz swojej ulubionej drużynie czy oglądasz mecz reprezentacji.

Posiadamy duży wybór szalików klubowych z gotowymi wzorami, jak też szaliki klubowe na zamówienie (wśród nich posiadamy szaliki tkane oraz szaliki dziane) - są to gadżety kibica, które będą Ci niezbędne przy wspieraniu swojego ulubionego klubu.

Na stronie znajdziesz specjalny program do projektowania własnych szalików kibicowskich, czapek i innych gadżetów na zamówienie - sam wybierasz kolory, nadruki i kształt.  Niezależnie od dyscypliny czy to jest piłka nożna, koszykówka czy piłka ręczna - U nas każdy kibic znajdzie coś dla siebie. W ofercie naszego sklepu kibica można znaleźć  mnóstwo czapek piłkarskich, łapek kibica, gadżetów kibicowskich i  sportowych. Nasz sklep działa na rynku gadżetów sportowych od wielu lat,  zdaj się na nasze doświadczenie i niesamowicie bogatą ofertę. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych zarówno do zakupów detalicznych jak też i hurtowych.

Zaufali nam: