deutsch english polski

Złóż zamówienie

 

chat online

 

Wysyłka Kurierem DPD

 

Mini koszulki, koszulki do samochodu

Mini-koszulki to atrakcyjny gadżet do samochodu. Wykonujemy je wg projektu Klienta z dowolnymi nadrukami.

Mini koszulki w całości drukowane są metodą sublimacji. W cenie jest mały wieszak i przyssawka do szyby w samochodzie.

Minimalna ilość zamówienia - 50 sztuk.

 

PRZYKŁADOWE REALIZACJE MINI KOSZULEK

 

 mini-koszulki    mini koszulki   mini koszulka 
 mini-koszulka    mini-koszulki do samochodu   mini koszulki 
         

 

GadzetyKibica.eu to sklep kibica, w którym znajdziesz wszystko, co niezbędne do zorganizowania fantastycznej zabawy. Z pomocą naszych produktów wysokiej jakości będziesz mógł przygotować się do kibicowania na Euro, olimpiadzie, mistrzostwach świata wszelkiego rodzaju, meczach i zawodach! Kiedy przychodzi czas na kibicowanie, nie możesz zostać nieprzygotowanym. Musisz zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt w zależności od potrzeb, czy kibicujesz swojej ulubionej drużynie czy oglądasz mecz reprezentacji.

Posiadamy duży wybór szalików klubowych z gotowymi wzorami, jak też szaliki klubowe na zamówienie (wśród nich posiadamy szaliki tkane oraz szaliki dziane) - są to gadżety kibica, które będą Ci niezbędne przy wspieraniu swojego ulubionego klubu.

Na stronie znajdziesz specjalny program do projektowania własnych szalików kibicowskich, czapek i innych gadżetów na zamówienie - sam wybierasz kolory, nadruki i kształt.  Niezależnie od dyscypliny czy to jest piłka nożna, koszykówka czy piłka ręczna - U nas każdy kibic znajdzie coś dla siebie. W ofercie naszego sklepu kibica można znaleźć  mnóstwo czapek piłkarskich, łapek kibica, gadżetów kibicowskich i  sportowych. Nasz sklep działa na rynku gadżetów sportowych od wielu lat,  zdaj się na nasze doświadczenie i niesamowicie bogatą ofertę. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych zarówno do zakupów detalicznych jak też i hurtowych.

Zaufali nam: