deutsch english polski

Złóż zamówienie

 

chat online

 

Wysyłka Kurierem DPD

 

Opinie Klientów

 

Szaliki dotarły. Naprawdę fantastyczna robota. Dziękuję serdecznie.

Mazurkiewicz Robert, ZM Duda

***

Gorąco polecam wszystkim! Zgodność z zamówieniem i jakość wykonania produktu oraz kontakt z klientem rewelacyjne! Wszystko przebiegło profesjonalnie i szybko! 

Szczepan Matoga

***

Jesteśmy wielce zadowoleni z wykonania. Bardzo dziękujemy za miła współpracę. 
 
Dexon Poland
 
***
 
Wszyscy są bardzo zadowoleni z towaru. Za zrozumienie i za indywidualne podejście do klienta serdecznie dziękuję
 
SP Krościenko Wyżne
 
***

Składam wyrazy uznania oraz szczere podziękowania za wspaniałą współpracę i perfekcyjne wykonanie zlecenia. W szczególności podziękowania należą się za profesjonalizm oraz za zaangażowanie w projekt, co zaowocowało wielkim sukcesem! Mam szczerą nadzieję, iż nasza współpraca będzie trwać nadal i przynosić obopólne korzyści

Mega-Event Sp. z o.o.

GadzetyKibica.eu to sklep kibica, w którym znajdziesz wszystko, co niezbędne do zorganizowania fantastycznej zabawy. Z pomocą naszych produktów wysokiej jakości będziesz mógł przygotować się do kibicowania na Euro, olimpiadzie, mistrzostwach świata wszelkiego rodzaju, meczach i zawodach! Kiedy przychodzi czas na kibicowanie, nie możesz zostać nieprzygotowanym. Musisz zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt w zależności od potrzeb, czy kibicujesz swojej ulubionej drużynie czy oglądasz mecz reprezentacji.

Posiadamy duży wybór szalików klubowych z gotowymi wzorami, jak też szaliki klubowe na zamówienie (wśród nich posiadamy szaliki tkane oraz szaliki dziane) - są to gadżety kibica, które będą Ci niezbędne przy wspieraniu swojego ulubionego klubu.

Na stronie znajdziesz specjalny program do projektowania własnych szalików kibicowskich, czapek i innych gadżetów na zamówienie - sam wybierasz kolory, nadruki i kształt.  Niezależnie od dyscypliny czy to jest piłka nożna, koszykówka czy piłka ręczna - U nas każdy kibic znajdzie coś dla siebie. W ofercie naszego sklepu kibica można znaleźć  mnóstwo czapek piłkarskich, łapek kibica, gadżetów kibicowskich i  sportowych. Nasz sklep działa na rynku gadżetów sportowych od wielu lat,  zdaj się na nasze doświadczenie i niesamowicie bogatą ofertę. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych zarówno do zakupów detalicznych jak też i hurtowych.

Zaufali nam: